by Maciej Splisgart

Portal informacyjny Luboni kończy działalność

Na czasie

Portal informacyjny Luboni kończy działalność

 

Szanowni Państwo,

Gazeta internetowa Luboni po ponad 4 latach kończy oficjalnie działalność jako portal informacyjny. W swoim imieniu chciałbym gorąco podziękować wszystkim osobą, przyjaciołom, sympatykom za ogromne wsparcie w budowaniu strony, czy tworzeniu materiałów.

W szczególności dziękuję :

Mikołaj Zbanyszek, Tobiasz Bernadek, Wiktoria Kryś, Magdalena Kryś, Maciej Ślusarek, Kuba Sołtysiak, Rafał Dobak, Łukasz Wojtysiak, Marek Maciejewski, Tomasz Rybarczyk, Kuba Łuczak, Krzysztof Kaźmierczak , Michał Drzewiecki, Mateusz Szulc, Michał Kasperczak, Sławomir Splisgart, Sebastian Lis, Kacper Matłoka, Adam Chudzicki.

Dziękuję również za owocną współpracę ze wszystkimi podmiotami, a w szczególności :

OSP Luboń, Biblioteka Miejska Luboń, Luboński Bieg Niepodległości, LOSIR, Młodzieżowa Rada Miasta, HDK Lubonianka, Ośrodek Kultury w Luboniu, MDP Luboń.

 

Kilka zdań wytłumaczenia

Kochani przez ostatnie lata spełniałem swoje marzenie, prowadziłem portal informacyjny gdzie mogłem się z Państwem dzielić informacjami czy wdrażać nowinki technologiczne. W ostatnim czasie powstała nowa wersja mobilna strony, aplikacja na urządzenia z systemem Android czy system monitorów Luboni.tv . Godziny poświęcone na redagowaniu treści, obrabianie zdjęć czy materiałów wideo. Napędzała mnie chęć do prowadzenia portalu. Niestety w ostatnim czasie ze względu na sprawy prywatne zabrakło czasu na prowadzenie portalu. Stwierdziłem też wtedy, że chyba się wypaliłem, więc z bólem serca podjąłem trudną decyzję o zamknięciu portalu .

Czy to zupełny koniec Luboni ?

Projekt Luboni sam w sobie będzie działać dalej, natomiast nie będzie to już portal stricte informacyjny. Chce się skupić głównie na prowadzeniu transmisji na żywo. Jak to wszystko docelowo będzie wyglądać sam jeszcze nie wiem.

W każdym razie wielu osobom, których trudno a nawet nie można wymienić, dziękuję za wsparcie i pomoc w realizacji materiałów. Nigdy nie zawiedliście i jestem przekonany, że zawsze można na Was liczyć !

Z wyrazami szacunku,

Maciej Splisgart
redaktor naczelny
Luboni.pl

 

 

Więcej z kategorii Na czasie

To Top
error:
Luboni

Pobierz bezpłatnie
POBIERZ